wiesz nietypowa noc ale zarobic mozna, do tego na zabawe w sylwka przyjdzie jeszcze czas, albo bedzie tak ze bede juz za stary i przygluchy zeby sie gdzies bawic na sylwka heh
nie ukrywam ze marzy mi sie taka sylwestrowa noc w paryzu z ukochana na placu wsrod tych wszystkich ludzi to musi byc niesamowite
