Sylwester - czas już się zastanowić gdzie i dlaczego ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez scotsman » niedziela, 12 lis 2006, 12:15

heh...nie mam pojecia co bede robil...cos sie wymysli...
scotsman
 

Postprzez Eonica » niedziela, 12 lis 2006, 12:20

Lili napisał(a):Eonica ty dobrze wiesz co bedziesz robic i nie klamczuszkuj tu na forum:D:D


Hehehe... Lili... nie kłamczuszkuję tu na forum, bo ja na serio nie wiem czy pójdę z Wami :) Jednak po tym czego się wczoraj dowiedziałam... (kto ma być i gdzie) to wydaje mi się, że jednak się skusze :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Eonica nie wierze;p;p

Postprzez Lili » niedziela, 12 lis 2006, 19:30

Wiem ze Ciebie to trudno namowic do czegokolwiek, wiec strasznie mnie tym postem zaszkoczylas szczerze mowiac:D ale przyznaj ze sylwester zapowiada sie zaje..:D buzka :D
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez RUDA » niedziela, 12 lis 2006, 21:31

O ile nie bede musiala siedziec w pracy to...

generalnie mi wszystko jedno,
czy to domowka, czy impreza zorganizowana,
tlum ludzi czy kameralnie,
muzyka disco czy "poscielowy" ;)
najwazniejsze zebym miala przy sobie mojego Michalka :D
:zakochany:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Eonica » niedziela, 12 lis 2006, 22:58

[quote-"Lili"]Wiem ze Ciebie to trudno namowic do czegokolwiek, wiec strasznie mnie tym postem zaszkoczylas szczerze mowiac:D ale przyznaj ze sylwester zapowiada sie zaje..:D buzka :D[/quote]

No widzisz... jednak dałam się skusić :) :D
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez K@sia » poniedziałek, 13 lis 2006, 22:08

Czekam na jakieś fascynujące propozycje..... :D
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez kazió » poniedziałek, 13 lis 2006, 22:18

ja chyba w tym roku poszukam pracy na sylwestra, zeby na nic nie dac sie namowic,zawsze konczy sie tak samo, kacem
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Megi » wtorek, 14 lis 2006, 20:24

zaplanowany w gorach na nartach :)
Avatar użytkownika
Megi
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 23 sie 2005, 08:17
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez pakuś » wtorek, 14 lis 2006, 20:48

Mam nadzieje że wyjdzie i Zakopane WITA 2007 rok
pakuś
Twardziel
 
Posty: 121
Dołączył(a): wtorek, 14 lis 2006, 19:53
Lokalizacja: z miasta

Postprzez SAVARY » wtorek, 14 lis 2006, 20:53

Domowe spotkanie :-)
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » wtorek, 14 lis 2006, 21:46

W temacie było również o marzeniach Sylwestrowych... Mam takie całkiem banalne a jednak marzenie...

Nie ważne, czy w górach w małym domku przy kominku, czy w pokoju hotelowym gdzies całkiem niedaleko...
Byleby z cudownym facetem.. sam na sam.. z ulubionym alkoholem jego i moim...
Miękki miś, na którym można sobie poleżeć.. i mnóstwo, mnóstwo świec...

Zero imprezowania, strojenia, przygotowań... :roll:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez grax » wtorek, 14 lis 2006, 22:45

sam jeszcze nie wiem, jak bedzie blizej to wtedy pomysle. :)
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Lili » środa, 15 lis 2006, 09:55

Eonica jeszcze zobaczymy :P :wink: ale i tak nie mozesz sie wykruszyc :roll:
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości