Przejdź do zawartości
przez Martius » piątek, 10 lis 2006, 18:22
przez U-S » piątek, 10 lis 2006, 18:24
przez Martius » piątek, 10 lis 2006, 18:44
przez U-S » piątek, 10 lis 2006, 18:49
przez Stavro » piątek, 10 lis 2006, 18:53
WZT napisał(a):Stavro napisał(a):jak kupie to to zbiore podpisy calego forum i sprzedam za 10 razy wiecej a ile placisz za podpis????
Stavro napisał(a):jak kupie to to zbiore podpisy calego forum i sprzedam za 10 razy wiecej
przez Konsul » piątek, 10 lis 2006, 19:21
przez Stavro » sobota, 11 lis 2006, 01:22
Konsul napisał(a):Stavro dam ci 3 zeta na wino, będzie ok?
przez Konsul » sobota, 11 lis 2006, 18:09
przez Lili » sobota, 11 lis 2006, 18:50
przez Martius » sobota, 11 lis 2006, 18:59
Lili napisał(a):Moze ja.. z checia bym sobie wypila..hyh
przez Stavro » niedziela, 12 lis 2006, 11:35
Martius napisał(a):nie dalas skladki wiec nie dostaniesz
przez Lili » niedziela, 12 lis 2006, 19:40
przez FiDo » niedziela, 12 lis 2006, 19:41
przez Stavro » niedziela, 12 lis 2006, 19:56
Lili napisał(a):Stavro ma racje... przeciez to post raczej dla brechu - logiczne ze nikt sie nie dolozy...
Powrót do :: hydepark
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości