cuś w wodzie lata

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

cuś w wodzie lata

Postprzez report » czwartek, 9 lis 2006, 17:39

gorączka + hafty...
podobno to sprawa wody - nie wolno pic nieprzegotowanej... powiedzieli mi dobrzy ludzie w poczekalni... leżę i zdycham - jak ktos może wapść mnie dobić to zapraszam
report
 

Postprzez Stavro » czwartek, 9 lis 2006, 17:40

a jeszcze w poludnie chodziles po miescie...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Mafi » czwartek, 9 lis 2006, 17:45

Piłeś nieprzegotowaną CHLOROWANĄ wodę?

No to gratuluję ;)

Wracaj do zdrowia :) [smilie=console.gif]
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » czwartek, 9 lis 2006, 17:51

Coli Ci dodali?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: cuś w wodzie lata

Postprzez j0shu4 » czwartek, 9 lis 2006, 17:59

report napisał(a):gorączka + hafty...
podobno to sprawa wody - nie wolno pic nieprzegotowanej... powiedzieli mi dobrzy ludzie w poczekalni... leżę i zdycham - jak ktos może wapść mnie dobić to zapraszam

to nie od wody
wirus grypy zoladkowej
popularnej jelitowki ktora szaleje w miescie
moja rodzina to przeszla na poczatku tygodnia , pamietasz mowilem ci ?
wysylales mnie na zwolnienie , pojutrze bedziesz zdrow
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report » czwartek, 9 lis 2006, 18:51

pamiętam... i poszedłem z takim przekonaniem
ale w poczekalni spotkałem grupe ludzi którzy twierdzą
że to od wody... zdycham i czekam na badania
report
 

Postprzez BLAaa » czwartek, 9 lis 2006, 19:45

U nas w domu od rana kawa z kranu leci... Co jest do cholery z ta wodą :evil:
A jak ktoś ma małe dzieci??
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lis 2006, 20:06

W naszej cudnej wodzie pływają sobie takie malutkie (ale jakie groźne) bakterie Coli... ja już przeszłam swoje, teraz nawet jak gotuje wode, to do czajnika wlewam mineralke... :?
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Konsul » czwartek, 9 lis 2006, 20:09

Olcia napisał(a):W naszej cudnej wodzie pływają sobie takie malutkie (ale jakie groźne) bakterie Coli... ja już przeszłam swoje, teraz nawet jak gotuje wode, to do czajnika wlewam mineralke... :?

Nie strasz, poważnie, skąd ta wiadomość? Jest "cola" w naszych kranach, trzeba to chyba gdzieś zgłosić.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lis 2006, 20:13

Konsul napisał(a):Nie strasz, poważnie, skąd ta wiadomość? Jest "cola" w naszych kranach, trzeba to chyba gdzieś zgłosić.



Nie strasze. Przez to zaczeli chlorowac wode, zeby ograniczyc te bakterie, ale nie bylo ich podobno duzo. Ale wystarczyło, zeby moja siostra wylądowala w szpitalu, a ja zebym umierala w domu przez 3 dni... a badania to chyba z sanepidu są.
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez report » czwartek, 9 lis 2006, 20:35

kurdes - mam wyniki, zatrucie pokarmowe - teraz pojechały moje wydzieliny + h20 z mojego kranu do szczecina - colas w karnas - niezły pasztetas -
report
 

Postprzez Konsul » czwartek, 9 lis 2006, 20:46

To się robi już bardzo poważne.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez qrczak » czwartek, 9 lis 2006, 21:33

... a badania to chyba z sanepidu są.


A to są badania, czy chyba badania :?:
To są bacterie coli, czy chyba coli :?: A może to są baterie Fanty :?: :lol:
Nie róbcie jaj ludzie, ktoś coś usłyszał przez ścianę, a potem głupoty powtarza. Sorry jeżeli kogoś uraziłem.

Tak naprawdę to potwór z Loch Ness się zesrał i doleciało do nas aż.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lis 2006, 22:06

qrczak napisał(a):
... a badania to chyba z sanepidu są.


A to są badania, czy chyba badania :?:
To są bacterie coli, czy chyba coli :?: A może to są baterie Fanty :?: :lol:
Nie róbcie jaj ludzie, ktoś coś usłyszał przez ścianę, a potem głupoty powtarza. Sorry jeżeli kogoś uraziłem.

Tak naprawdę to potwór z Loch Ness się zesrał i doleciało do nas aż.


wiedziałam, że ktoś się doczepi do tego :twisted:

no, ale ludzie .. tak naprawde bakterie Coli nie są takie straszne, przeciez 'żyją' sobie w naszych jelitach rozkładając jedzenie. A jeżeli są one w wodzie mogą wywołac problemy z żołądkiem (coś ala zatrucie), zapalenie pęcherza (mozemy się tego też nabawic w inne sposoby) .. jedynie są groźne dla niemowląt (zapalenie opon), ale chyba rodzice nie podają dzieciom wody z kranu? (no chyba, że są tak extremalne przypadki jak moja siostra - picie wody w czasie kąpieli :glupek: )
a poza tym, te bakterie nie będą życ cały czas w naszej wodzie?! nie po to ją chlorują..
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości