Martius napisał(a):FiDo napisał(a):w wiekszych miastach za zwyczajny kurs photoshopa: 50zl/h
to juz lepiej zainwestowac w biblie photoshopa od a do z![]()
wiem bo mam
polecam jak ktos chce wydac 50zl/h

Sato napisał(a):rysio napisał(a):ranek... napewno nie jets jedyny. a o tym by był najlepszy to mowy nawet nie ma. jedno to on JEST - jest mianowicie bardzo drogi.
40zl za godzine to duzo? chyba smieszny jestes... to i tak jak na lokalne kolobrzeskie warunki nie duzo...
nie wiem ile bys chcial? 10zl? za takie drobniaki szkoda czasu
Stavro napisał(a):Martius napisał(a):FiDo napisał(a):w wiekszych miastach za zwyczajny kurs photoshopa: 50zl/h
to juz lepiej zainwestowac w biblie photoshopa od a do z![]()
wiem bo mam
polecam jak ktos chce wydac 50zl/h
moge a warto

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości