Gdzie montuja niedrogo alarmy i centralne zamki?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Gdzie montuja niedrogo alarmy i centralne zamki?

Postprzez krystian » środa, 8 lis 2006, 23:28

Witam.

Wie ktos moze, gdzie w Kolobrzegu montuja niedrogo i dobrze alarmy i centralne zamki? Bede wdzieczny za info.
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Postprzez Oqo » poniedziałek, 13 lis 2006, 23:22

Auto-Radio ul.Sobieskiego w dzielnicy zachodniej :D
Avatar użytkownika
Oqo
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): czwartek, 21 wrz 2006, 13:12
Lokalizacja: Centrum, 3 piętro
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » wtorek, 14 lis 2006, 08:59

I'm sorry. Ale tam jest drogo. Kiedyś najtaniej było na Gryfitów , w garażach ale ostatnio też się ponoć wyżarł. Gdzieś na Radzikowie ponoć jest najtaniej
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Koala » wtorek, 14 lis 2006, 12:32

jak masz stalowe nerwy sam załozysz!!

a na Gryfitów u Pana Tomka spokojnie Ci założą :mg:
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez krystian » wtorek, 14 lis 2006, 12:36

Koala napisał(a):jak masz stalowe nerwy sam załozysz!!

a na Gryfitów u Pana Tomka spokojnie Ci założą :mg:


No i zalozylem sobie sam :)
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Postprzez Lili » czwartek, 16 lis 2006, 19:39

Wystarczy pogratulowac cierpliwosci :D :D
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Born » czwartek, 16 lis 2006, 21:13

Przynajmniej masz pewność,gdzie co jest :|
Born
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 15 lis 2006, 22:17
Lokalizacja: Z miasta

Postprzez krystian » piątek, 17 lis 2006, 23:41

Racja. Teraz jeszcze zostal mi alarm ;-)
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości