objawy buractwa w mieście

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ewe » wtorek, 7 lis 2006, 09:55

report napisał(a):niezłe jest tez kichanie w sklepie w kolejce na żarcie które stoi na ladzie... widziałem taką akcje na dubois w piekarniczo-miesno-monopolowym-ogólnospożywczym...

a przy okazji przypomniała mi się jedna laska, która każda torebkę przed otwarciem musi poslinic i podmuchać... wpadam na nią czasem... jedyny ratunek to - krzyknąć, o cholera zapomniałem portfela i spylić...


Mówisz o sklepie na U.Lubelskiej ?
Ale wykręt dobry.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Didi » wtorek, 7 lis 2006, 10:10

Najwiekszym buractwem w czasie wyborow i po nich sa pozostawione plakaty na slupach scianach i innych elementach na ktorych mozna je znalesc, znane przypadki z poprzednich wyborow oklejania sie na klatkach i drzwiach do budynkow energetyki, miejmy nadzieje ze w tym roku panowie posprztaja po sobie i to dokladnie a media mogly by ich dopilonowac wraz ze straza miejska ...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » wtorek, 7 lis 2006, 10:14

Dla mnie może nie buractwo...ale brak smaku, to standy kartonowe tych co się zwą "Przedsiębiorczy Kołobrzeg" żenujace, obleśne...a po ostatnich wiatrach.... szkoda gadać. Kto im pozwolił takie paskudztwo postawić w mieście...??
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Demurrer » wtorek, 7 lis 2006, 10:46

Pieski sikające do piaskownicy.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez FiDo » wtorek, 7 lis 2006, 11:52

przyjsc na zlot forum, nie przywitac sie i nie przedstawic. tylko obserwowac. TAK STAVRO TO DO CIEBIE :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » wtorek, 7 lis 2006, 12:33

FiDo napisał(a):przyjsc na zlot forum, nie przywitac sie i nie przedstawic. tylko obserwowac. TAK STAVRO TO DO CIEBIE :lol: :twisted:


buractwo nr 1
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » środa, 8 lis 2006, 23:13

Największym objawem buractwa są buraki, które wytykają innym burakom to że są burakami, mimo tego że sami wcale nie są mniejszymi burakami od tamtych buraków.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Vin » środa, 8 lis 2006, 23:21

zero info gdzie czeka na mnie urna do ktorej mam wrzucic kartke z moim X przy nazwisku kandydata, za to info, ze prezydent bedzie jakies spotkanie z mieszkancami organizowal wywiesili we wszystkich klatkach na calej ulicy, jakby to bylo cos nadzwyczajnego
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 8 lis 2006, 23:42

NataliaW napisał(a):Ale jak już jesteśmy przy wodce, to za buractwo uważam picie piwa w przedziale.

a w autobusie? w wakacje jechalam pksem z kg do tarnowa i nie dosc ze chlopak obok mnie oblal mi spodnie piwem to jeszcze pozniej przysnal sobie na moim ramieniu :shock: jak sie obudzilam to nie wiedzialam co zrobic-budzic go czy nie....
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez FiDo » środa, 8 lis 2006, 23:45

redlovebloodgirl napisał(a):
NataliaW napisał(a):Ale jak już jesteśmy przy wodce, to za buractwo uważam picie piwa w przedziale.

a w autobusie? w wakacje jechalam pksem z kg do tarnowa i nie dosc ze chlopak obok mnie oblal mi spodnie piwem to jeszcze pozniej przysnal sobie na moim ramieniu :shock: jak sie obudzilam to nie wiedzialam co zrobic-budzic go czy nie....


normalka. jak ja jezdze to czesto ktos pije. Ty z facetem na ramieniu wygladalas normalnie, wyobraz sobie , ze na mnie sie tez jakis gosc pokladal. musialem go odpychac co chwila :lol:

najgorzej to i tak z Natalia sie jedzie autobusem :twisted: jak sie ta rozepcha na siedzeniu to nie ma **** we wsi
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości