Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Roman » wtorek, 7 lis 2006, 16:07

FiDo napisał(a):
WZT napisał(a):
kulA napisał(a):dawno mnie tu nie bylo, trzeba by sie przypomniec :P

czas porannej Yerby :)

[url=http://img150.imageshack.us/img150/9960/001xt0.th.jpg]Obrazek[/URL]



CO ty za swinstwo palisz ?!


to jest herbata ;)


no szczyt wszystkiego po prostu, żeby herbatę palić... :D :D :D
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Demurrer » wtorek, 7 lis 2006, 16:09

Kula "gry w klasy" się naczytał i szaleje. :)

A na poważnie to mate dobra rzecz, ale "rurka" szybko rdzewieje. :)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez kulA » wtorek, 7 lis 2006, 17:20

FiDo napisał(a):
WZT napisał(a):
kulA napisał(a):dawno mnie tu nie bylo, trzeba by sie przypomniec :P

czas porannej Yerby :)

[url=http://img150.imageshack.us/img150/9960/001xt0.th.jpg]Obrazek[/URL]



CO ty za swinstwo palisz ?!


to jest herbata ;)

to nie jest herbata, to jest Yerba Mate

Demurrer: to jeszcze zalezy jaka sie bombille kupi, moja pewnie szybko sie zuzyje bo tania kupilem, ledwie 20zl ale moj kumpel wybulil prawie 70zl i jego bedzie sluzyc dlugo, oj dlugo
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez FiDo » wtorek, 7 lis 2006, 17:23

kulA napisał(a):to nie jest herbata, to jest Yerba Mate


Yerba, to slowo przeksztalcone z lacinskiego Herba. i dokladnie jest to herbata z amerykanskiego krzewu Mate.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kulA » wtorek, 7 lis 2006, 17:39

FiDo napisał(a):
kulA napisał(a):to nie jest herbata, to jest Yerba Mate


Yerba, to slowo przeksztalcone z lacinskiego Herba. i dokladnie jest to herbata z amerykanskiego krzewu Mate.

yerba mate to napar z lisci i galazek otrzokrzewu argentynskiego tudziez paragwajskiego (zalezy od zrodla), dla uproszczenia jest zaliczane do herbat ziolowych ale tak naprawde blizej mu do parzonych ziol niz do herbaty, zreszta w samym przygotowaniu i spozywaniu rozni sie mocno od herbat
Ostatnio edytowano wtorek, 7 lis 2006, 17:41 przez kulA, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Flo » wtorek, 7 lis 2006, 17:41

ot :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » wtorek, 7 lis 2006, 17:42

kulA napisał(a):
FiDo napisał(a):
kulA napisał(a):to nie jest herbata, to jest Yerba Mate


Yerba, to slowo przeksztalcone z lacinskiego Herba. i dokladnie jest to herbata z amerykanskiego krzewu Mate.

yerba mate to napar z lisci i galazek otrzokrzewu argentynskiego tudziez paragwajskiego (zalezy od zrodla), dla uproszczenia jest zaliczane do herbat ziolowych ale tak naprawde blizej mu do parzonych ziol niz do herbaty, zreszta w samym przygotowaniu i spozywaniu rozni sie mocno od herbat


slowotworstwo sie klania.
herba - ziolo

ja sie klocil nie bede, bo generalnie mam to w glebokim powazaniu. pisze tylko co wiem :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kulA » wtorek, 7 lis 2006, 17:45

FiDo napisał(a):
kulA napisał(a):
FiDo napisał(a):
kulA napisał(a):to nie jest herbata, to jest Yerba Mate


Yerba, to slowo przeksztalcone z lacinskiego Herba. i dokladnie jest to herbata z amerykanskiego krzewu Mate.

yerba mate to napar z lisci i galazek otrzokrzewu argentynskiego tudziez paragwajskiego (zalezy od zrodla), dla uproszczenia jest zaliczane do herbat ziolowych ale tak naprawde blizej mu do parzonych ziol niz do herbaty, zreszta w samym przygotowaniu i spozywaniu rozni sie mocno od herbat


slowotworstwo sie klania.
herba - ziolo

wiesz ze slowotworstwo wcale nie mowi dokladnie co jest czym? mowi raczej co sie z czym kojazy, yerba nie jest dokladnie herbata i nazywanie tego herbata jest naduzyciem i niescisloscia, w smaku jest o niebo lepsza

„Pod pojęciem yerba lub yerba mate rozumie się produkt składający się z wysuszonych, lekko wyprażonych, rozdrobnionych liści ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis Saint Hilaire), ewentualnie z dodatkiem fragmentów wysuszonych młodych gałązek, pędów lub łodyg kwiatów. (...)”
(Argentyńska ustawa o artykułach spożywczych; nr 18.284, rozdział XV, art. 1193)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez FiDo » wtorek, 7 lis 2006, 17:54

juz. dobrze, dobrze :*
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kulA » wtorek, 7 lis 2006, 21:55

WZT napisał(a):Kula starzejesz sie - zamiast piwa to ziolka pijesz?????!!!
:P

to nie sa zwykle ziolka, to Yerba Mate, swietna sprawa, a piwa nie pije tez pewnie dlatego ze Yerba zmniejsza ochote na alkohol
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Flo » środa, 8 lis 2006, 14:25

ta lepsza i ta gorsza strona :D Kumulujac jest dobrze :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » środa, 8 lis 2006, 14:27

a ja nawet wiem skad to spocone zdjecie jest :lol:

i te rozowe serduszka :D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości