ale nikt mnie nie musi sluchac, bo ja jestem straszliwym pier-do-la na drodze. tzn bylem jak jezdzilem



atram napisał(a):Kobiety gorszymi kierowcami - chyba sobie żartujesz. Według statystyk, to właśnie kobiety są sprawcami mniejszej liczby wypadków...
atram napisał(a): kobiet -kierowców jest zdecydowanie mniej niż mężczyzn -kierowców.

atram napisał(a): A jeśli chcesz pogadać z idealnym kierowcą -kobietą to proponuję kontakt z Kołysanką...
dobrze, że na imprezy w Kołobrzegu chodzę pieszo, bo bym zaraz wszystkich wozić musiała
Koala napisał(a):A czy kobiety są gorszymi kierowcami hmm robią wszystko wolniej prawda wpadaja w panike jak ktos zaczyna na nie trabic i gestykulowac jak jezdzą.
zwłaszcza jak niewiele znad kierownicy wystaje
Ale to w mieście. Na trasie jak zdarza się wariat, to praktycznie zawsze facet.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości