Mafi napisał(a):FiDo napisał(a):czasem nie wygladam. albo Ty bylas tak pijana, ze wydalem Ci sie trzezwy
Ja trzymałam fason... jak zwykle zresztą![]()
![]()
A chciałeś jeszcze na winiacza iść![]()
dzieki Bogu mi to wyperswadowano

Mafi napisał(a):FiDo napisał(a):czasem nie wygladam. albo Ty bylas tak pijana, ze wydalem Ci sie trzezwy
Ja trzymałam fason... jak zwykle zresztą![]()
![]()
A chciałeś jeszcze na winiacza iść![]()

pastor napisał(a):
A co, przytylas?? Hehhehehe...

pastor napisał(a):Zobaczymy kto kogo tyknie![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
pastor napisał(a):Bylem..ja zawsze jestem... no i reprezentacja byla (HSZANO)![]()
![]()
Zresztą... z tego co pamiętam, to bardzo w lotki chciałeś pograć 
FiDo napisał(a):dzieki Bogu mi to wyperswadowano
Nie lubię tak wcześnie do domu wracać
Dopiero się rozkręcałam
Fajnie by było Twojego "zgona" zobaczyć

RUDA napisał(a):Flo napisał(a):wiec kalkulujcie
wolicie gorsze foty jakosciowo ale szybko czy dobrej jakosci w ogole![]()
Nastepnym razem wyciagam swoj aparat
jestem za ...

RUDA napisał(a):Flo napisał(a):i bedzie to aparat przechodni, wiec kazdy sobie popstryka, a na nastepny dzien wszyscy dostana foty
bez podan i znaczkow sie uda![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości