objawy buractwa w mieście

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Stavro » niedziela, 5 lis 2006, 11:18

skorp!on...

ty po prostu obrażasz ludzi, którzy zarabiaja swoja ciezka praca na chleb...a podobno sam kiedys lapales sie roznych prac zeby przezyc...

jak nie wrzuci Ci tych ulotek to moze nie miec czego do garnka wlozyc...ale coz twoja duma na tym ucierpi...dobrze ze nie wrzuca ci tam reklamowek burdeli...

a co do innych przejawow...
- straszne chamstwo kierowcow...
- glupie laski w drogich sklepach( tylko nic nie dotykac)...oni chyba patrza ktora glupsza i taka wybieraja...
- o lokalnych "politykach" nie ma co wspominac...

i duzo innych...ale z rana jakos nie pamietam...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez QB » niedziela, 5 lis 2006, 13:49

chodzi mi o ceny z kosmosu i troche ubogi wybór, jak wiadomo pojawienie konkurencji wymusilo by obnizke i rywalizacje itp itd

[/quote]
QB
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 17 paź 2006, 23:48

Postprzez Mafi » niedziela, 5 lis 2006, 16:15

skorp!on napisał(a):[...] To co napisałem w pierwszym swoim poście uważam za buractwo i koniec.

Ooo... to tak jak ja :D W końcu się zgadzamy :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Stavro » niedziela, 5 lis 2006, 16:19

Mafi napisał(a):
skorp!on napisał(a):[...] To co napisałem w pierwszym swoim poście uważam za buractwo i koniec.

Ooo... to tak jak ja :D W końcu się zgadzamy :D


i ja tez sie zgadzam :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Stavro » niedziela, 5 lis 2006, 22:37

heh...zycie...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kazió » niedziela, 5 lis 2006, 22:58

co z tego, ze tak zarabiaja ? to jego samochod ,te ulotki to zwykly spam, pelno tego na wycieraczce w skrzynec na mailu i na ulicy, chociaz nie mam samorzodu wkurzaloby mnie gdybym musial czyscic samochod bo na karteczki kapie deszczyk, moze nie buractwo, ale wkr... to jest na pewno.
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

URZĘDNICY

Postprzez pyciek » niedziela, 5 lis 2006, 23:07

Dla mnie objawem buractwa jes wymądrzanie się jedynie mądrych urzędników UM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pyciek
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 24 paź 2006, 22:27

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości