przez adrian » poniedziałek, 30 paź 2006, 23:50
XD
To widzę że Microsoft powinien podszkolić swoich pracowników w geografii świata, i ktoś powinien ich wyprowadzić że to co oni nazywają "morzem polskich piratów"(bez obrazy), jest tak naprawdę Państwem Polskim, wręcz mogę powiedzieć że z prawie suwerennym.