Flo napisał(a):Ptaku - skasuje Cie![]()
o nie, nie, nie...to ja was skasuje

Flo napisał(a):ptaku napisał(a):Flo napisał(a):Ptaku - skasuje Cie![]()
Mafi juz to zrobiła
bo Mafi to jest ta lepsza czesc SatHa
A Tych wściekłych i tak Wam nie wybaczę

pastor napisał(a):
gratuluje udanej zabawy Świnki
Nie miał mnie kto popodnosić 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości