Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez panic » sobota, 4 lis 2006, 20:17
Szukam transportu na trasie Kołobrzeg - Wrocław - Kołobrzeg. Musze pojechać po motocykl. Najlepiej bus lub osobówka z przyczepką. Może znacie kogoś kto świadczy takie usługi. Cene i telefon kontaktowy prosze przesyłać na mail'a -
panic@interia.pl
-
panic
- Nowicjusz
-
- Posty: 1
- Dołączył(a): sobota, 4 lis 2006, 19:37
przez EKG » niedziela, 5 lis 2006, 00:43
1,5zł za 1km Mercedes Sprinter 500 767 508
-

EKG
- Ważniak
-
- Posty: 294
- Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
- Lokalizacja: JAKOTAKO
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości