
MadziUlka napisał(a):Chrzano ja już raz piłam z Wami wściekłe
a teraz nawet nic nie powiedzieliście że bierzecie..
nie ma to jak szczerość... ehh...
Macie u mnie minusa ;>

RUDA napisał(a):MadziUlka napisał(a):Chrzano ja już raz piłam z Wami wściekłe
a teraz nawet nic nie powiedzieliście że bierzecie..
nie ma to jak szczerość... ehh...
Macie u mnie minusa ;>
Dziewczyny mialyscie zle miejscowki
mnie chcieli zabrac ze soba....

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości