Przejdź do zawartości
przez Mafi » sobota, 4 lis 2006, 16:03
przez Flo » sobota, 4 lis 2006, 16:03
chrzano napisał(a):Ja myslalem, ze z tymi wscieklymi dojdziemy chociaz do stolika. Ale nic przeciwko nie mialem.
przez Mafi » sobota, 4 lis 2006, 16:15
chrzano napisał(a):No dokladnie - nie bylo co sie zastanawiac. Mafi - to Ty wsciekle pijesz? Bylo krzyczec. jak zesmy szli.
przez Uri » sobota, 4 lis 2006, 16:21
przez RUDA » sobota, 4 lis 2006, 17:27
przez Mafi » sobota, 4 lis 2006, 18:19
przez Flo » sobota, 4 lis 2006, 19:03
przez Nemo » sobota, 4 lis 2006, 19:08
przez Didi » sobota, 4 lis 2006, 19:37
przez RUDA » sobota, 4 lis 2006, 19:40
DeeJay napisał(a):no moja ulubiona i jedynie słuszna pozycja
przez Flo » sobota, 4 lis 2006, 19:41
RUDA napisał(a):DeeJay napisał(a):no moja ulubiona i jedynie słuszna pozycja Swintuch
przez RUDA » sobota, 4 lis 2006, 19:43
Flo napisał(a):RUDA napisał(a):DeeJay napisał(a):no moja ulubiona i jedynie słuszna pozycja Swintuch cos dla Ciebie
Powrót do :: hydepark
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości