Takie imprezy lubię najbardziej
Dużo tego ostatnio było... muszę odpocząć...

WZT napisał(a):kulA napisał(a):ochota jest jak nigdy, miejsce w sumie tez juz namierzone, tylko kurcze nie ma z kim
to idz sam!!!!!
Wynocha z domu bawic sie ale juz!
![]()
![]()
WZT napisał(a):kulA napisał(a):WZT napisał(a):kulA napisał(a):ochota jest jak nigdy, miejsce w sumie tez juz namierzone, tylko kurcze nie ma z kim
to idz sam!!!!!
Wynocha z domu bawic sie ale juz!
![]()
![]()
tylko kurcze nie bylem w tym klubie dawno i nie wiem czy teraz dalej sa takie fajne imprezy, jakby mialo byc dretwo to zawsze warto miec kogos znajomego, kiedys byly duze biby, moze pojde sam, zobaczymy
to idz zawsze mozna pwio sobie wypic sam na sam z swymi myslami....
wiec dla tego paszol won z domu na impre![]()
![]()
![]()
!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości