Mafi napisał(a):DeeJay napisał(a):nooo
Co za "nooo"?
Ty nie... Ty się zmyłeś zanim impreza się rozkręciłaNooo...
![]()
ale Fifi nie narzekaj 

MadziUlka napisał(a):Nie wiem jak Wy, ale ja tam się dobrze bawiłam
Wszystko byłoby ekstra gdyby nie pewna osoba która nie zna umiaru....![]()
[...]
Co ona tam robi??

Mafi napisał(a):MadziUlka napisał(a):Nie wiem jak Wy, ale ja tam się dobrze bawiłam
Wszystko byłoby ekstra gdyby nie pewna osoba która nie zna umiaru....![]()
[...]
Nie tragizujemy Madziulka![]()
Ja rozumiem, ale wiesz...![]()
Było dobrze- będzie jeszcze lepiej- damy radę![]()
Noo...
Edit: Hmm... Madziula? Ja mam tylko jedno, małe pytanie
Dlaczego właśnie wyciągnęłam z torebki tą listę obecności?Co ona tam robi??
![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości