Kobieta - matka w Polsce

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez barmaid » piątek, 3 lis 2006, 20:19

Oj...kłamią.... i to bez mrugnięcia oka....
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez dziewuszka » piątek, 3 lis 2006, 20:19

K@sia napisał(a):No coż dziewuszka naogó matki zajmuja sie brzdacami gdy choruja.....ale znam tez przypadki ze ojcowie biora zwolnienia..i jakos nie robi sie im z tego powodow wyrzutów....

czyzby nadal dyskryminowalo sie kobietki w naszym kraju?

Nie nadal tylko w dalszym ciągu :)

A o zwolnieniu lekarskim tatusia - jak żyję- jeszcze nie słyszalam .. :)
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez barmaid » piątek, 3 lis 2006, 20:25

dziewuszka napisał(a):
K@sia napisał(a):No coż dziewuszka naogó matki zajmuja sie brzdacami gdy choruja.....ale znam tez przypadki ze ojcowie biora zwolnienia..i jakos nie robi sie im z tego powodow wyrzutów....

czyzby nadal dyskryminowalo sie kobietki w naszym kraju?

Nie nadal tylko w dalszym ciągu :)

A o zwolnieniu lekarskim tatusia - jak żyję- jeszcze nie słyszalam .. :)



Ale to raczej wynika ze swojakiej tradycji....Dziecko chore... Mama w domu. Ile razy moje bejbe chorowało...a tatus w domu siedział.... No ale on nie może sobie wziąć zwolnienia... jest przedsiębiorcą...chore :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez dziewuszka » piątek, 3 lis 2006, 20:31

barmaid napisał(a): Ale to raczej wynika ze swojakiej tradycji....Dziecko chore... Mama w domu. Ile razy moje bejbe chorowało...a tatus w domu siedział.... No ale on nie może sobie wziąć zwolnienia... jest przedsiębiorcą...chore :lol:


I sam dla siebie jest pracodawcą - wszystko klarowne i czyste :)
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez barmaid » piątek, 3 lis 2006, 20:35

Tylko gdyby mógł mnie na normalnych zasadach zatrudnić...a nie może. Mogę być tylko współwłaścicielem i płacić za siebie ZUS jak za własciciela....
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości