Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Flo » piątek, 3 lis 2006, 09:59
SatH^Raa napisał(a):Dokładnie, Paris dzwoniła, że nie przyjdzie, bo będzie ściany kupować.

Paris to nie gwiazda

Bynajmniej nie dla mnie

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Flo » piątek, 3 lis 2006, 10:00
SatH^Raa napisał(a):Flo napisał(a):Paris to nie gwiazda

Bynajmniej nie dla mnie

Cicho.

Wiadomo, że do pastora się nie umywa.

ba, Pastor to po prostu....Pastor

Fanfary

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Flo » piątek, 3 lis 2006, 10:31
Mafi napisał(a):Miałam na myśli siebie tak trochę

eh... nic się nie znacie

Ty tutaj nie fikaj, masz byc

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Flo » piątek, 3 lis 2006, 17:57
Mafi napisał(a):Flo napisał(a):Mafi napisał(a):Miałam na myśli siebie tak trochę

eh... nic się nie znacie

Ty tutaj nie fikaj, masz byc

Będęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę...

Przyjdę... wypiję... i pójdę...

a striptiz?

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Mafi » piątek, 3 lis 2006, 17:59
Flo napisał(a):Mafi napisał(a):Flo napisał(a):Mafi napisał(a):Miałam na myśli siebie tak trochę

eh... nic się nie znacie

Ty tutaj nie fikaj, masz byc

Będęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę...

Przyjdę... wypiję... i pójdę...

a striptiz?

Striptiz? A spoko... jak będziesz robił to Ci fotki napstrykam

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez Flo » piątek, 3 lis 2006, 18:05
taaa yhy jasne mhm pffff
Na szczaw

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Lili » piątek, 3 lis 2006, 18:42
Oj spoznilam sie;p

-

Lili
- Coś tam napisał
-
- Posty: 67
- Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
- Lokalizacja: Kołobrzeg
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości