Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Flo » środa, 1 lis 2006, 11:46

Benchwarmers - glupia szalona komedia, ale mi sie bardzo podobala :) Opowiada o druzynie 3-osobowej druzynie baseballa :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 11:14

Infiltracja

prawde mowiac spodziealem sie czegos wiecej...srednia gra Matta Damona, Jacka nicholson tez zagral ponizej mozliwosci...

ale za to bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie Di Caprio...swietna rola...warto dla tej kreacji wytrzymac ponad dwei godziny...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Mafi » czwartek, 2 lis 2006, 11:26

The Break-Up - Sztuka zrywania
Fajny na taki dzień jak wczoraj... Aleeee... myślałam, że będzie odrobinę śmieszniejszy...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Karol » piątek, 3 lis 2006, 13:47

The Heat
:twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez Mafi » piątek, 3 lis 2006, 14:09

Obejrzałam w końcu ten "...Tokio Drift" hmm... nooo... yyy... fajny był, niech wam będzie :p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » piątek, 3 lis 2006, 15:35

SatH^Raa napisał(a):
Mafi napisał(a):Obejrzałam w końcu ten "...Tokio Drift" hmm... nooo... yyy... fajny był, niech wam będzie :p

No nie usnąłem, fakt. Bez rewelacji. :P


bo pewnie piwo miales w reku (a drugiej opcji to pisal nie bede :twisted: )
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » piątek, 3 lis 2006, 17:21

"Jizda" reż. Jan Sverak

...czyli film o wyprawie dwóch przyjaciół którzy zabierają ze sobą w trasę przypadkowo napotkaną dziewczynę, która to w dość szybkim czasie zdobywa ich sympatię i wprowadza powiew świeżości w ich męską podróż...

...fenomenalne zakończenie które kładzie nacisk na rolę spontaniczności w życiu człowieka w połączeniu z mimochodem rzuconym w filmie pytaniem -
"co byś zrobił jakby został Ci tylko rok życia? żył byś pełnią życia czy chciałbyś zostawić coś po sobie?"
- daje do myślenia...

Ps. i do tego oczywiście uroczo ukazane męskie zainteresowanie kobietą :wink:

polecam
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Hayes » piątek, 3 lis 2006, 23:02

A jak tak trochę z innej bajki... ogłąda ktoś tu może "Lost' in. "Zagubieni" :?:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez Olga » niedziela, 5 lis 2006, 00:38

''Włamanie na śniadanie'' "Bandits"
Rozbrajająca opowiastka o facetach, którzy napadają na banki w bardzo... ciekawy sposób ;) Oczywiście w całej tej historii znaczącą rolę odgrywa kobieta :roll:
Bardzo dobrze się bawiłam na tym filmie. Jest dość specyficzny, ale to raczej zaleta. No i obsada niczego sobie: Bruce Willis, Billy Bob Thornton i Cate Blanchett :spoko:


"Don Juan DeMarco" :roll: :zakochany:
''Opowieść o starzejącym się psychiatrze, przeżywającym kryzys duchowy i jego młodym pacjencie, wyobrażającym sobie, że jest najsławniejszym uwodzicielem wszech czasów, który uwiódł ponad tysiąc kobiet.''
Ten film był, jest i chyba zawsze będzie moim numerem 1 :D Widziałam go wiele razy i wciąż tak samo na mnie działa. Cudowny, magiczny, jedyny w swoim rodzaju... niezapomniane wypowiedzi głównego bohatera na temat kobiet i miłości :roll:
Johnny Depp spisał się w roli legendarnego kochanka rewelacyjnie. Już nawet nie wspomnę o jak zawsze genialnym Marlonie Brando :brawo:
Moja ocena? 11/10 :p
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Flo » niedziela, 5 lis 2006, 11:10

Posejdon - musze powiedziec ze calkiem fajny. Momenty gdy trzeba podjac decyzje kto musi umrzec zapieraja dech w piersi
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Stavro » poniedziałek, 6 lis 2006, 09:59

"Helikopter w Ogniu"....średnio lubie filmy wojenne ale ten jest naprawde dobry...
ciekawe aktorstwo, przyzwoity scenariusz, no i te zdjecia...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez FiDo » poniedziałek, 6 lis 2006, 22:53

Gabinet doktora Caligari - niemy. polecal nie bede, bo malo kto lubi nieme filmy :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Stavro » wtorek, 7 lis 2006, 00:25

FiDo napisał(a):Gabinet doktora Caligari - niemy. polecal nie bede, bo malo kto lubi nieme filmy :)


ja lubie... ale powiedz gdzie i kiedy mozna obejrzec... :P
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości