problem z gadu gadu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Didi » poniedziałek, 30 paź 2006, 15:00

gg jakis czas temu dopisalo do swojego regulaminu jeden punkt w ktorym napisali ze beda blokowac konta czasowo badz na stalre za uzywanie innych programow niz gg, za przesylanie linkow spam itp...to moze byc to
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Wald » poniedziałek, 30 paź 2006, 17:11

Nowa wersja GG nie ma już możliwości rozmów głosowych i video. Coś tam nie zostało dogadane. Ale podobno robią coś, żeby umożliwić te opcje dla użytkowników.
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Didi » poniedziałek, 30 paź 2006, 17:32

Tak nowa wersja gg jest pozbawiona wideo rozmow i audio, przez co zjada mniej procesora i szybciej dziala, a stosujac banner killera procek zajety jest max w 5-10% a nie 80...jak to czasem gg potrafi
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » poniedziałek, 30 paź 2006, 19:04

mi, jak dotąd działa gg pod tlenem

czyli co? za to, że chcę ładniejszy komunikator z szybkim dostępem do maila, bez wszędobylskich ich pitolonych reklam, które przypadkowo kliknięte otwierają się obowiązkowo w jeszcze bardziej pitolonym IE (choć mam mozilla jako podstawową), to oni mi odetną? co za prostytuctwo ;/
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości