Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez jAc_EnTy » środa, 25 paź 2006, 13:10
3 foto poprostu świetne!

-

jAc_EnTy
- Twardziel
-
- Posty: 113
- Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez FiDo » środa, 25 paź 2006, 15:59
tez jestem za czwartym

fajne sa

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Tisaja » czwartek, 26 paź 2006, 15:13
PostWysłany: Wczoraj 13:31
Z tych zdecydowanie 3

-takie romantyczne.. i lekko tajemnicze...
4.- bardzo fajne- ładne i sugestywne- az slinka leci,zeby sie napic....
Krzywa wieża zrobiona spod łuku.. bardzo , bardzo fajne..
Gratuluje..

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez Martius » sobota, 28 paź 2006, 20:53
1 fotografia krzywej wiezy mi sie podoba
reszta takie tam , sa gusta i gusciki
fotografia wymaga ofiar

-

Martius
- Mieszka tu
-
- Posty: 881
- Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
- Lokalizacja: +o1
- Gadu-Gadu: 3816630
przez FiDo » niedziela, 29 paź 2006, 13:39
1 zdjecie wiezy jest super. ja bym jednak przycial troche łuku z gory i ucial te lby na dole (na upartego moga zostac) zeby wyeksponowac budowle. bo tutaj tematem bardziej sie wydaje brama niz wieza
jezeli idzie o basen - cos tam zobaczyles. ale chyba bardziej na eksperymencie to polegalo co?

ja mysle, ze gdybys pokadrowal te zdjecia troche efekt byl by lepszy

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość