po co nam sala koncertowa ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report » niedziela, 29 paź 2006, 08:52

to jest impreza za darmo
report
 

Postprzez Wald » niedziela, 29 paź 2006, 10:59

Moim zdaniem taka sala koncertowa do bardzo dobry pomysł. Teraz jej nie ma, to nie ma też żadnych koncertów. I wcale nie chodzi mi o mandarynopodobnych wykonawców, tylko o prawdziwą muzykę.
Kiedyś w Kalmarze były koncerty muzyki poważnej orkiestr przyjezdnych, bo Kołobrzeg takiej mie miał nigdy. I na tych koncertach zawsze było pełno ludzi.
Mnie osobiście bardzo brakuje tego rodzaju muzyki na żywo. Płyty tego nie zastąpią w żadnym razie!
Myślę, że teraz też w naszym miasteczku jest kupę miłośników muzyki - nie tylko rozrywkowej. :!:
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Demurrer » niedziela, 29 paź 2006, 12:45

report napisał(a):własnie nagarałem zbliżenia z a. rafińskim który całą młodość przesiedział w poznaniu i chodził na konkurs wieniawskiego - brzmi to jak opowieść z innego świata - polecam dziś po wydarzeniach w tkk, .


nagrałeś wywiad powiadasz, hmmm [smilie=hmmm.gif]
a czy Pan ten startuje do rady?

nie wiem, ale skoro nagrałeś wywiad, to pewnie tak.. no i niech zgadnę z jakiej partii..
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Konsul » niedziela, 29 paź 2006, 12:53

Ale to już jest pyatnie (PO) fakcie. :lol:
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez report » niedziela, 29 paź 2006, 16:55

Demurrer napisał(a):
report napisał(a):własnie nagarałem zbliżenia z a. rafińskim który całą młodość przesiedział w poznaniu i chodził na konkurs wieniawskiego - brzmi to jak opowieść z innego świata - polecam dziś po wydarzeniach w tkk, .


nagrałeś wywiad powiadasz, hmmm [smilie=hmmm.gif]
a czy Pan ten startuje do rady?

nie wiem, ale skoro nagrałeś wywiad, to pewnie tak.. no i niech zgadnę z jakiej partii..


masz jakieś watpliwości - ? wiesz lepeij z kim mam rozmawiać - ? co jeszcze wiesz ?
report
 

Postprzez dziewuszka » niedziela, 29 paź 2006, 17:29

Demurrer napisał(a):
report napisał(a):własnie nagarałem zbliżenia z a. rafińskim który całą młodość przesiedział w poznaniu i chodził na konkurs wieniawskiego - brzmi to jak opowieść z innego świata - polecam dziś po wydarzeniach w tkk, .


nagrałeś wywiad powiadasz, hmmm [smilie=hmmm.gif]
a czy Pan ten startuje do rady?

nie wiem, ale skoro nagrałeś wywiad, to pewnie tak.. no i niech zgadnę z jakiej partii..


A może by tak się tematu trzymać, co? ;P

Musisz do wszystkiego politykę mieszać?
Wyluzuj Demi bo już skóra Ci się na nosie zmarszczyła :)
Pozdrawiam :)

Jestem za salą of course :)
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Demurrer » niedziela, 29 paź 2006, 18:48

dziewuszka napisał(a):Musisz do wszystkiego politykę mieszać?
Wyluzuj Demi bo już skóra Ci się na nosie zmarszczyła :)
Pozdrawiam :)



To niestety polityka jest wszędzie i nic się nie dzieje przypadkowo, ale rozumiem, że estetyczniej jest tego nie zauważać.
Też tak bym chciał.
Ale to widzę i skóra na nosie mi się marszczy. A że nos mam duży to i potrzeba komentarza większa.
:)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 9 gości