imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kurczaczek » środa, 25 paź 2006, 20:18

Upijamy się razem z moim Bejbe i Rychem w kawalerce :] :twisted:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kołysanka » środa, 25 paź 2006, 20:21

prawie szczęśliwa :roll: :D
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kołysanka » środa, 25 paź 2006, 20:26

ups... ucięło się :)

po domowemu w mini-ogólniakowym gronie :D
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » czwartek, 26 paź 2006, 02:02

:lol: Swietna impreza w shamrocku.. co jest bardzo dziwne, super sie bawilam :D no i piwo jakos stanialo.. dzis bro byl po 6zl :P
Generalnie wieczor ciekawy...ciekawe jaki bedzie final wszystkich perypetii :> Mam nadzieje ze wroce na stare smieci :roll: :oops: teraz czas spac bo na 8 wyklad z psychologii społecznej :cry:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez FiDo » sobota, 28 paź 2006, 16:28

akademik.. pozniej osiedle akademickie uniwerku.. zapowiada sie okej :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Peny » sobota, 28 paź 2006, 16:41

idz idz... :maruda: skapitulowales i tyle... a mialo byc tak pieknie.. wino po ciemku na molo :P
Dzis zapowiada sie domowka w gronie rodzinnym :|
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez FiDo » sobota, 28 paź 2006, 17:22

Peny napisał(a):idz idz... :maruda: skapitulowales i tyle... a mialo byc tak pieknie.. wino po ciemku na molo :P
Dzis zapowiada sie domowka w gronie rodzinnym :|


spoko, we wtorek mozemy pic :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » niedziela, 29 paź 2006, 05:33

wieczór spędzony w Minodze...jak zwykle impreza była o taka... :super:
mimo że nie wytańczyłam się tyle, ile chciałam (taki ścisk i zaduch, że co chwila musiałam schodzić z parkietu :P), to i tak bawiłam się super...oczywiście dzięki fajnemu towarzystwu ;)
tylko jak się obudzę, pewnie będę bardzo cierpieć :oops: :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » niedziela, 29 paź 2006, 10:04

wsiadam znów w pociąg i do Gdańska, na szczęście mam gdzie spać, więc myślę sobie, że gdzieś do pubu skoczę z siostrą i nie tylko :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez dziewuszka » niedziela, 29 paź 2006, 12:10

Jak jest dobre towarzystwo to i migrena minie :)
No i dooobry alkohol :)
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez FiDo » niedziela, 29 paź 2006, 12:15

[smilie=band.gif] [smilie=band.gif] ( :help: ) [smilie=band.gif] [smilie=band.gif]

ale mnie glowa....
Ostatnio edytowano niedziela, 29 paź 2006, 12:15 przez FiDo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości