
Swietna impreza w shamrocku.. co jest bardzo dziwne, super sie bawilam
no i piwo jakos stanialo.. dzis bro byl po 6zl
Mam nadzieje ze wroce na stare smieci
teraz czas spac bo na 8 wyklad z psychologii społecznej 
), to i tak bawiłam się super...oczywiście dzięki fajnemu towarzystwu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości