
WZT napisał(a):kulA napisał(a):dawno mnie tu nie bylo, trzeba by sie przypomniec
czas porannej Yerby
[url=http://img150.imageshack.us/img150/9960/001xt0.th.jpg]Obrazek[/URL]
CO ty za swinstwo palisz ?!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości