Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez kamila » środa, 25 paź 2006, 11:25

Tin Cup
Piękna René Russo i przytstojny Kevin Costner :roll: to dobry argument, by spiąć się i obejrzeć ten film. On jako mistrz w golfa, ona jako niewinnna, niezależna kobieta, która przychodzi na lekcje golfa. Urocza historia, lekka, przyjemna z ciekawymi dialogami, stanowczo polecam :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez scotsman » czwartek, 26 paź 2006, 13:02

yennefer napisał(a):"
"Plac Zbawiciela" - reż. K. Krauze, już pierwsze recenzje w którejś z gazet sprawiły, że chciałam obejrzeć ten film, no i akurat nadarzyła się okazja...no cóż, to już zdecydowanie bardziej ciężki klimat, Plac Zbawiciela raczej nie napawa optymizmem i pozostawia z tą niemiłą świadomością, że to nie jest tylko historia, którą możemy obejrzeć na dużym ekranie, popłakać nad nią i zapomnieć. W dodatku główne role kobiece - Beaty i jej teściowej - zagrane rewelacyjnie. Oglądając film ma się wrażenie, jakby się było w samym centrum tego piekła. :niepewny:


dokladnie...ten film jest naprawde MOCNY I PRAWDZIWY...oby wiecej takich polskich perelek...
scotsman
 

Postprzez Flo » piątek, 27 paź 2006, 17:16

kilka dni temu CLICK - przyjemna komedyjka z elementem dramatu ktory winduje moja ocene w gore
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hayes » piątek, 27 paź 2006, 18:23

Flo napisał(a):kilka dni temu CLICK - przyjemna komedyjka z elementem dramatu ktory winduje moja ocene w gore



Adam Sandler jak zawsze daje radę :wink: no i piękna Kate Beckinsale :oops:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez Olcia » piątek, 27 paź 2006, 18:38

Flo napisał(a):kilka dni temu CLICK - przyjemna komedyjka z elementem dramatu ktory winduje moja ocene w gore



elementami? lekko powiedziane.. popłakałam się :twisted: ale film naprawde niesamowity :) polecam :) :)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Flo » piątek, 27 paź 2006, 19:56

Hayes napisał(a):
Flo napisał(a):kilka dni temu CLICK - przyjemna komedyjka z elementem dramatu ktory winduje moja ocene w gore



Adam Sandler jak zawsze daje radę :wink: no i piękna Kate Beckinsale :oops:


nie zgadzam sie, czasem Sandler kiepsci filmy. Ale Kate..... :oops: :oops: :oops:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hayes » sobota, 28 paź 2006, 11:19

"Niezły ubaw"- komedia może troche nie na czasie, bo wiąże się ze słynnym upadkiem firmy ENRON, a to było jakieś dwa lata temu. Chociaż nie lubię filmów z Jimem Carey'em to ten przypadł mi do gustu. Pokazuje jak w krótkim czasie z wysokich, kierowniczych sfer można zejść na kryminalną ścieżkę, po to aby przeżyć. :wink:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez FiDo » niedziela, 29 paź 2006, 19:37

Nagi Instynkt 2 - zrozumiec kobiete :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » niedziela, 29 paź 2006, 21:53

Strzaly na Broadwayu (Woody Allen) - polecam
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Peny » niedziela, 29 paź 2006, 22:18

Ostatnio wzielo mnie na Hitchcocka... Film "Okno na podworze" 1954 w jego rezyserii jest w moim mniemaniu rewelacyjny! Intrygująca fabula, mistrzowskie ujęcia i to zakonczenie :) Bardzo bardzo bardzo mi sie podoba :) remake z 1998 nie jest tak dobry,
"Nieznajomi z pociągu" z 1951 hmm.. callkiem znosny ale bardziej zachwycalam sie Oknem (moze z tego wzgledu, ze filmy ogladalam jeden po drugim :P ?)
Zostal mi do obejrzenia jeszcze jeden film "Człowiek, który wiedział za dużo", wrazeniami postaram sie podzielic zaraz po seansie ;) :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez FiDo » niedziela, 29 paź 2006, 23:02

chyba Magda musze sie do Ciebie usmiechnac:

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » niedziela, 29 paź 2006, 23:27

Fido :lol:
ostatnio bylam na "Statystach".
"Chińczycy postanawiają zrealizować film w Polsce, [a dokładnie w Koninie ;)], ponieważ uważają Polaków za nację wyjątkowo smutną, a potrzebują do statystowania Europejczyków o ponurych twarzach. Wydarzenia na planie pozwalają jednak na zrewidowanie stereotypów, spojrzenie z dystansem na samych siebie i zbliżenie przedstawicieli tak różnych narodów".

film zabawny, odbiegający nieco od typowych polskich produkcji (z racji optymistycznego klimatu ;)) a Chińczycy grają bezbłędnie :ok: :lol:
no ale całość bez jakiejś większej rewelacji 8)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Peny » poniedziałek, 30 paź 2006, 10:38

Mariusz, jak zadbasz o higienie jamy ustnej to pomysle.. [smilie=hmmm.gif] :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości