Achaja napisał(a):Flo napisał(a):Achaja napisał(a):no sie chyba skusze...
w ramach kampanii?
Zartuje, przychodz przychodz
no wiesz????
się obraziłam
kolezanko bo mi zebro peknie

Tisaja napisał(a):Z jednej strony kuszące- ostatni mój zlot na dłuuuugi czas..
Z drugiej zaś strony.. raczej się nie pojawię...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości