"Zostales wyrzucony z forum"

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

"Zostales wyrzucony z forum"

Postprzez tanguage » sobota, 21 paź 2006, 12:43

Witam,

Kilka dni temu chcialem zajrzec na forum tkk, a tu figa z makiem, mily komunikat o tresci:

Istotna Informacja

Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum jeżeli chcesz wyjaśnić tą sytuację.


napisalem maila do admina ale jak narazie bez odpowiedzi. Czy to ban na moja siec "milenium"?

pozdrawiam
Tanguage
tanguage
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 14 cze 2006, 16:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez report » sobota, 21 paź 2006, 19:12

pewnie zamieszczałes terści porno albo namawiałeś do atataku terrorystycznego -
report
 

Postprzez Peny » niedziela, 22 paź 2006, 08:47

to tylko porum dla wybrancow... :P

niewygodnych userow sie poprostu blokuje
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez report » niedziela, 22 paź 2006, 13:39

ciesz się, że nie dostałes baniek -
report
 

Postprzez Konsul » niedziela, 22 paź 2006, 17:20

Np. nie pisz o kolorze niebieskim, gdy temat dotyczy koloru czerwonego. Bo to jest off top :evil:
Prawda drodzy cenzorzy?
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez rex » poniedziałek, 23 paź 2006, 21:48

ja dostałem bana tu w sierpniu za swoj konserwatyzm :D
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez Siostra » poniedziałek, 23 paź 2006, 21:51

To i tak subiektywizm! A już zwłaszcza jak samego moderatora dotyka. To się nazywa równi i równiejsi...
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez FiDo » poniedziałek, 23 paź 2006, 21:54

banowac banowac banowac. to nie kuzwa demokracja. to netokracja! i tak ma byc
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez tanguage » poniedziałek, 23 paź 2006, 21:59

heheh, ptaku, biorac pod uwage 2 posty ktore na tym forum napisalem, nie mam nawet czerwonego pojecia za co moglbym dostac bana, to pewnie byla blokada na moja siec a nie na moje konto :) Ale teraz juz smiga i nie musze sie przez dziwaczne proxy laczyc ;)
tanguage
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 14 cze 2006, 16:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez rex » poniedziałek, 23 paź 2006, 22:03

tiaaa :P
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez tanguage » poniedziałek, 23 paź 2006, 22:06

Aha, ups :)
tanguage
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 14 cze 2006, 16:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Rzułf » poniedziałek, 23 paź 2006, 22:30

A ja do "pierwszego konta" nie mogę się zalogować, bo piszę, że hasło nieprawidłowe :)Trochę to dziwne, zważywszy na wcześniejsze grzebanie przez kogoś w moim profilu. Wyrzucany z forum byłem niejednokrotnie, bo jednej osobie nie podobało się floodowanie na Shoutboxie. No przecież jak mogłem być tak bezczelny, by obciąząć serwer :)

Niedawno sąsiadowi naprawiałem kompa i chciałem sprawdzić neta na stronie tkk.pl. I pisało, ze nie ma dostępu do tej strony. Ciekawe czemu, zważywszy że nigdy nie wchodził na tą stronę :)

A tak poza tym, byłem na tylu forach i dostałem tylko jedne ostrzeżenie, bo mój post nie miał wymaganych 50 liter (miał 49 :) ).Ale za to nigdy nie byłem wyrzucony / zablokowany na określony czas.

Kończe, bo dostanę jeszcze ostrzeżenie lub bana za oftopikowanie i za spam :)
Rzułf
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 31 sie 2006, 18:37
Lokalizacja: Zieleniewo
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 23 paź 2006, 22:48

rex napisał(a):ja dostałem bana tu w sierpniu za swoj konserwatyzm :D

rex jezeli ciagoty do faszyzmu nazywasz konserwatyzmem to gratuluje samopoczucia
i raczej sie do tego nie przyznawaj , z nowych postow jeden juz sie kwalifikuje na +1
Rzułf aka skorp!on raczej nic nie ma za darmo , wiesz o tym ?
tanguage sprawa sie wyjasnila jak widzisz i zdaje sie o to chodzilo tak ?
Siostra wiem do czego pijesz , tlumaczylem ci szczerze o co chodzilo w zamieszaniu i nie tyczylo sie to kwestii moderatora tylko dobrego smaku i powsciagniecia emocji widac nieskutecznie (sprawy prywatne zalatwiamy prywatnie , nie uzywajac do tego srodkow masowego przekazu )
Konsul ciebie moge przytulic (jak i reszte ) co najwyzej na misia jak za czasow brezniewa bywalo , wtedy nie bedzie rownych i rowniejszych....
pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości