Tatuaz mnie sie podoba... Wyglada na taki nowiutki..

jAc_EnTy napisał(a):Fajne foteczki Słonko i Madf. Kożystając z okazji życze wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia![]()
a oto ja odslona 2poznaje mnie ktoś
:P

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości