Kraków - bo jest piękny i panuje w nim niepowtarzalna atmosfera
Toruń - piękne miasto, z takim wiecznie studenckim klimatem
Gdańsk - za ogromną sporą różnorodność, ale jeszcze dokładnie nie wiem



barmaid napisał(a):Trójmiasto..... zdecydowanie. Zakochałam się już kilka lat temu. I jeżeli kiedykolwiek z tej naszej słodkiej prowincji się wyniosę, to własnie tam. Tam jest przestrzeń, SKM....


Roman napisał(a):barmaid napisał(a):Trójmiasto..... zdecydowanie. Zakochałam się już kilka lat temu. I jeżeli kiedykolwiek z tej naszej słodkiej prowincji się wyniosę, to własnie tam. Tam jest przestrzeń, SKM....
jak pierwszy raz jechałem SKM-ką, to się zepsuła
No i ta studencka atmosfera
Podobało mi się chyba wszystko

okeyNataliaW napisał(a):to ja zapraszam do ŁodziKawałek miejsca do spania sie znajdzie a chociaż bedziesz miała wiekszy wybór miast
![]()
![]()
jak tylko będę miała na bilet dam znać
, a w piątek witać będę Gdańsk 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 15 gości