
FiDo napisał(a):Szczecin?! a fuuuuuuuuj. co w nim takiego fajnego?

.Y. napisał(a): Mysle, ze Szczecin wiele by zyskal, gdyby ktos w koncu o to miasto zadbal. Architektura, budynki sa naprawde cudowne. A poza tym taki uklad urbanistyczny ma juz tylko jedno miasto w Europie: Paryż.
W Sopocie najlepiej sie czuje, a jesli chodzi o rynek, jak dla mnie rynek w Toruniu jest najciekawszy,w Kolobrzegu najlepsze sa szare poranki nad morzem zwlaszcza jesienia,kiedy w lo uciekalem z lekcji i to, ze spotykam tam znajomych, rodzine. Studiowac najbardziej chcialbym w Poznaniu
sa fajne miejsca jeszcze w Polsce, ale do pieknych raczej nie naleza...
Być może taką opinię wystawiają swojemu krajowi Polacy za granicą....Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości