Najpiekniejsze miasta w Polsce?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 16 paź 2006, 20:23

mam dziwne wrazenie ze juz takie cos bylo :|
Kolobrzeg-bo musi byc;)
Krakow-bo tu studiuje...a przynajmniej staram sie to robic;)
i Szklarska Poreba-bo Szrenica jest lepsza od Kopy w Karpaczu :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez FiDo » poniedziałek, 16 paź 2006, 20:24

niewiele widzialem, ale...

Lodz - jak juz sie poczuje ten klimat, zauwazy kontrasty i polubi architekture secesyjna
Kolobrzeg - za wszechobecny kicz
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » poniedziałek, 16 paź 2006, 20:52

KaucZ napisał(a):Fido - kumpel o Łodzi mowi cos innego, ale moze wlansie tego klimatu jeszcze nie poczul... ale jak pokazywal mi foty Łodzi to musze powiedziec ze bardzo mi sie spodobala...


bo to nie jest miasto dla kazdego KaucZu. jezeli lubisz swiecidelka, pieknosci i inne bajery to sie zawiedziesz. miasto jest ponure, ale klimat czuc przez nozdrza jak sie tylko wjedzie do miasta. i nie chodzi wcale o spaliny :)

ale to jeszcze nie znaczy, ze chcialbym tu zostac :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 16 paź 2006, 20:55

Kraków.... za rynek, stare kamienice,za Wierzynka, za zamek, smoka, historie, za bohemę, nastrój... i wiele rzeczy o których nie chce pisać :)
Kraków- absolutny nr 1 ...

Szczyrk... za góry, za nastrój, za konie za widoki... za wspomnienia z dzieciństwa.

Poznań- za rynek, za pełnie zycia (norrrmalnie byłam w szoku)... za to ,że jest tam wszystko...za knajpy z klimatem. Reszte dopisze ,jak lepiej poznam :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Vin » poniedziałek, 16 paź 2006, 21:33

Kraków

za wszystko !
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez .Y. » poniedziałek, 16 paź 2006, 21:57

Łódź - bo tam sie urodzilam, bo kocham tamten klimat, architekture, historie, bo z tym miastem wiaze sie historia mojej rodziny, bo bylo to miasto kogos, kogo kochalam.

Kołobrzeg - bo to w koncu tam spedzilam wiekszosc mego zycia, bo tam jest moj dom (i Tawerna moim drugim domem :P ), a obecnie tez miejsce spotkan z przyjaciolmi :)

Krakow - za klimat, historie i piekno.

Warszawa - zaryzykuje.. W zeszlym roku nienawidzilam, w tym moze zaczne uwielbiac...? Miasto wielu mozliwosci i nieodkrytych miejsc.

a jeszcze moge dodac Poznań.. za koziolki, fajne wspomnienia i to, ze sie zawsze mozna zgubic :P
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 16 paź 2006, 22:11

.Y. napisał(a):Poznań.. za koziolki, fajne wspomnienia i to, ze sie zawsze mozna zgubic :P


Dzięęęki.. nie jestem osamotniona w tym zagubieniu.. :prosze: :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez qrczak » poniedziałek, 16 paź 2006, 22:17

Na pierwszym miejscu chyba już na zawsze całe Trójmiasto.
Potem Kraków.
Zakopane.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » poniedziałek, 16 paź 2006, 22:26

Tisaja napisał(a):
.Y. napisał(a):Poznań.. za koziolki, fajne wspomnienia i to, ze sie zawsze mozna zgubic :P


Dzięęęki.. nie jestem osamotniona w tym zagubieniu.. :prosze: :lol:

tu nie chodzi o zagubienie lecz o zgubienie ... whatever :) Wtajemniczeni wiedza o co cho... i te zolto niebieskie pociagi :lol: :twisted:
Poznan moze i ladny ale nie czuje sie w nim dobrze, jak w domu, chociaz w porownaniu z rokiem ubieglym jest mi tu o wiele lepiej i zaczynam odkrywac to miato
Co by nie mowic, uwazam ze Szczecin tez jest pieknym miastem... to ze jest troche zaniedbane nieznaczy ze jest brzydkie.. ma w sobie jakies piekno :)
Kolobrzeg, oczywiscie z wielu wzgledow jest cudowny... :roll: :oops:

Nie wiem czy mozna to zaliczyc do tego tematu, ale przepieknie jest w okolicach Borow Tucholskich... uwielbiam te krajobrazy.. zakochalam sie w niewielkiej wiosce pod Chojnicami (nazwy wymieniac nie bede bo pewnie sie bedziecie smiac, chociaz pewnie i domyslacie sie o czym mowie), ktora z ogromna checia odiwedzam razem z moim mezczyzna chociaz kilka razy w roku, jak tylko czas mi na to pozwala :roll:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości