Zdalny pupit ( Remote Administrator)

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Zdalny pupit ( Remote Administrator)

Postprzez Meeta » sobota, 14 paź 2006, 12:33

Zainstalowalem sobie program remote administrator, aby podlaczac sie do komputera dziewczyny, pomagac i naprawiac w razie czego, ale jest problem. mam zewnetrzne IP i do mnie mozna podłaczyć sie bez problemu, ale ona ma wewnetrzne IP i nie mogę sie z nia połaczyć. Nie moge sobie poradzic, pomoże ktoś?? :)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » sobota, 14 paź 2006, 13:07

Meta nie polaczysz sie z nia jesli ma wewnetrzne ip... program fajny bo go uzywalem ale nie da sie tak :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Meeta » sobota, 14 paź 2006, 18:31

Szkoda, wiec dobrze mowilem, zeby brala zewnetrzne.... moze da sie namowic na zmiane :) Dzieki za szybka odpowiedź.
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RoCzEz » niedziela, 15 paź 2006, 14:04

Meeta zobacz sobie to może się przyda: http://www.logmein.com
RoCzEz
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:01
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości