Chciałabymj zapisac się na aerobik...może ktoś z was wie gdzie najlepiej i gdzie jak jest
z góry dziękuje
slonkokg napisał(a):Rudziątko napisał(a):zastanawiam się nad millenium,w sumie daleko bym nie miała noi basen pod nosem ale może wiecie coś na temat ceny itd.:) i czy naprawde warto
Ja płaciłam 50 złotych za miesiąc, dwa razy w tygodniu zajęcia, czas trwania 1h.
Ja byłam zadowolona.
:)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości