Ja dzisiaj imprezę w wannie robię. Ziiiiimno mi jakoś, więc sobie wezmę taką fajową kąpiuszkę, że aż mi się mordka na samą myśl cieszy! A co dopiero będzie podczas samego aktu...
dzis imprezuje spokojnie w domu, w lozku z gazeta w lapkach i laptopem robiacym za wieze hi fi troche spokoju, moze sie wyspie na jutro.... od 8 wyklady... trza isc
No i zostałam wyciągnięta na miastowy wypad z ekipką Najprawdopodobniej jakiś pub zaatakujemy, ale jeszcze nie wiem który (ewentualnie imprezka u kogoś na chacie)