a wiec sesja letnia trwa, przynajmniej jeszcze tydzien ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Kobita go trzyma na smyczy więc co tu się dziwić...ziomuś napisał(a):Budyń to jest studentrozpoczał naukę w SWSPiZ teraz mieszka w Pozniu i z tamtad wraca do Kołobrzegu na wykłady
żeby każdy tak jeździł z Poznania do Kołobrzegu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości