starczylo ci zoomu ?
i jak ja mam isc z toba na kregle jak ty tak marudzisz
Vin napisał(a):kurcze
przez ten tyl dopiero zobaczylam reeszte
Tis super z tym koniem
znaczy
ladnie razem
doopa
chodzi mi o to, ze foto bardzo ladne
nooo
... lalalaaa .....
jakieś skojarzenia masz.... no ładny konik.. 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 14 gości