Wysłany: 2006-10-08, 22:41
no to jeszcze cos z lata
FiDo... to jest piekne.. te kolory, ten spokój... Mówie o pierwszej focie..
Naprawde.. fantastyczna.
No nie moge.. te kolorrrryy...

Wysłany: 2006-10-08, 22:41
no to jeszcze cos z lata


Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości