no i jednak zrobia nam czwarty egzamin z pucu, i dobrze bo ponad 100 osob jeszcze tego nie zdalo, a dzis sie okaze czy mi pozwola kolosa z pife pisac, oj ten czwarty semestr sie ciagnie
no i mam tydzien na napisanie raportu z badan ktory zaczelismy w zeszlym roku.. okolo 200 stron... tak jakby nie chce mi sie.. jak narazie dobrze jest, choc zapowiada sie ze sesja bedzie masakryczna... ale do jeszcze mam troche czasu
Jestem studentem Zachodniopomorskiej szkoły biznesu w Kołobrzegu, w tym przenieslismy sie do nowego(w przenośni) budynku na Jedności. Jestem na 3 roku, w mojej grupie jest 7 osób, dlatego nie bardzo moge zaznac tego prawdziwego studenckiego klimatu...