Martius napisał(a)::P
a ja jestem zafascynowany socjologicznym bełkotem
Oddaj mi trochę tej fascynacji...

Martius napisał(a):Mafi napisał(a):Martius napisał(a)::P
a ja jestem zafascynowany socjologicznym bełkotem
Oddaj mi trochę tej fascynacji...
hmmmm oj nie nie nie

WZT napisał(a):
Moj temat: Polityka zagraniczna Watykanu na podtsawie pontyfikatu Jana Pawła II
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości