zagadki

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

zagadki

Postprzez Geralt » piątek, 6 paź 2006, 17:12

Do pubu wszedł facet, podszedł do baru i zamówił
szklankę wody. Barman zmierzył faceta i
błyskawicznie zza baru wyciągnął spluwę i wycelował
nią w faceta. facet zawachał się, uśmiechnął,
podziękował barmanowi i opuścił pub.

Co zaszło :?: :-)
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Geralt » sobota, 7 paź 2006, 08:28

nikt nie wie?
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Meeta » sobota, 7 paź 2006, 10:13

sanepid przyszedł ? ;)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Geralt » sobota, 7 paź 2006, 12:15

Meeta napisał(a):sanepid przyszedł ? ;)


nie. kombinuj dalej :)
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Wirnik » poniedziałek, 9 paź 2006, 23:39

hehehe....pistolet na wodę !!!!....hehehe
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Postprzez Geralt » wtorek, 10 paź 2006, 06:07

Wirnik napisał(a):hehehe....pistolet na wodę !!!!....hehehe


niestety nie.

mała podpowiedź. szklanka wody, przestraszenie...
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Quit » wtorek, 10 paź 2006, 06:34

Bal sie, ze go utopi w szklance wody?
Quit
 

Postprzez dziewuszka » wtorek, 10 paź 2006, 09:32

Przestraszył go... Ja jak mam czkawkę, to tez prosze, żeby mnie ktos przestraszyl :)

Woda mi nie pomaga :)
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Geralt » środa, 11 paź 2006, 19:05

dziewuszka napisał(a):Przestraszył go... Ja jak mam czkawkę, to tez prosze, żeby mnie ktos przestraszyl :)

Woda mi nie pomaga :)


brawo :!: :!: :!: :!:
wkonce ktos zgadl:)

to czas na kolejna:)

Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6
lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki
Pytanie:
Gdzie jest ojciec?
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Peny » środa, 11 paź 2006, 19:14

Geralt napisał(a):
dziewuszka napisał(a):Przestraszył go... Ja jak mam czkawkę, to tez prosze, żeby mnie ktos przestraszyl :)

Woda mi nie pomaga :)


brawo :!: :!: :!: :!:
wkonce ktos zgadl:)

to czas na kolejna:)

Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6
lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki
Pytanie:
Gdzie jest ojciec?

siedzi i oglada mecz polska - portugalia :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Eonica » środa, 11 paź 2006, 19:29

pastor napisał(a):Na matce he he ... :twisted: :twisted: :twisted: i sapie...


Dokładnie... heheheh... Dziecko jest dopiero robione :P
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez SlaY^ » środa, 11 paź 2006, 20:51

Ojciec jest na matce - nie ma innej możliwości. :P
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Geralt » czwartek, 12 paź 2006, 07:46

dokładnie. ta była za łatwa :)

to jeszcze jedna.

Facet, który mieszkał w wiezowcu na 10 piętrze.
Codziennie rano wychodził z domu po gazete.
Gdy była ładna pogoda, po kupieniu gazety wyjezdzał
windą tylko na 5 piętro a dalej szedł na piechotę po
schodach a gdy było brzydko to wyjeżdzał od razu na
10 piętro.
Dlaczego?
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości