Co za oczy.. wielkie, czarne... i blond włoski.. aniołek.. 
kamila napisał(a):Fido, zakochać się idzie![]()
a to ma siostra jak kto woli Sylwia, która sobie pojechała już, ale wróci niebawem
.. no i ja też jestem, wiadomo, która to która. To się nazywa siła sióstr
![]()
![]()
Obrazek

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości