faktycznie jak mogłam zapomnieć o "kąsaniu"NataliaW napisał(a):nie załapałaś?chyba nie skasałaś cooo? Kamila, wyrazaj sie !
![]()
. Dziś bycze się w domu, ale kto wie gdzie będę jak wieczór nastanie 
faktycznie jak mogłam zapomnieć o "kąsaniu"NataliaW napisał(a):nie załapałaś?chyba nie skasałaś cooo? Kamila, wyrazaj sie !
![]()
. Dziś bycze się w domu, ale kto wie gdzie będę jak wieczór nastanie 
kamila napisał(a):faktycznie jak mogłam zapomnieć o "kąsaniu"NataliaW napisał(a):nie załapałaś?chyba nie skasałaś cooo? Kamila, wyrazaj sie !
![]()
![]()
. Dziś bycze się w domu, ale kto wie gdzie będę jak wieczór nastanie
co?kołobrzeg napisał(a):cześć kama - masz już chłopaka ?

zmiana planów.. ja będęno name napisał(a):Wybieram się dziś do Antidotum. Ktoś będzie z forumowiczów ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości