kto jest honorowym krwiodawcą??

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 2 paź 2006, 14:44

Vin napisał(a):A Małe waży przynajmniej 50 kg ?

czyli jak moja waga ciagle wacha sie w okolicach 49-51kg to moge miec problemy z oddaniem krwi? :|
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Trojan » poniedziałek, 2 paź 2006, 14:50

raczej nie , kumpela waży około 50 kg i spokojnie krew oddała , poprostu musisz mieć dobry stosunek wagi do wzrostu
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Geralt » poniedziałek, 2 paź 2006, 16:37

a ja dzisiaj oddałem pierwsze 450 ml :) i na tym nie przestanę :wink:
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez no name » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:50

Ja oddałem łącznie 1,8 litra. Ale będę oddawł więcej.
no name
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 17:13

Re: kto jest honorowym krwiodawcą??

Postprzez Generał » poniedziałek, 8 wrz 2008, 23:52

Odgrzebałem stary temat, aby nie mnożyć wątków.

Potrzebujemy krwi dla córki koleżanki

Dziewczynka ma mięsaka Ewinga. Jest w trakcie chemioterapii, i musi ją dokończyć.
Niestety wyniki morfologii bardzo się pogorszyły i dostaje napromieniowaną krew w celu ich poprawy.
Są problemy z jej pozyskaniem w odpowiednich ilościach.
Styknie każda grupa krwi (potem z centra krwiolecznictwa rozliczają się wzajemnie).

Po oddaniu krwi proszę wziąć zaświadczenie o oddaniu krwi na rzecz konkretnego pacjenta, ja w poniedziałek oddałem 450 ml i nie było z takim zaświadczeniem najmniejszego problemu. Krew oddaje się normalnie, liczy się ona do "przebiegu" dawcy.
Dane do zaświadczenia: Pacjentka: Oliwia Skrzypaczak, leży w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Oddział Onkologii, Al. Dzieci Polskich.
Zaświadczenia mogę odebrać osobiście, lub podam adres do rodziców dziecka.

Kilka informacji o dziecku i akcjach:
http://www.dzieciom.pl/5085
http://www.gazetakolobrzeska.pl/www/archives.php?xnewsaction=getcomments&newsarch=032008&newsid=48
http://www.kolobrzeg.pl/glowna/index.php?name=News&file=article&sid=4241

Dziękuję
Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości