no oczywiście, że byłam
bardzo sie podobało
wypiłam 2 piwa
jutro też idę
. Najlepszy był z chłopakami od Wietnama (niestety nie pamiętam tytułu), ale tak to jest dać facetom "zabawki"
. Przynajmniej się pośmiałam, czego mi brakowało, oczywiście koniec nie był tak zabwny jak początek tudzież środek filmu.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości