Papierosy- za i przeciw

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » piątek, 29 wrz 2006, 14:06

Sath, mogłeś podać inne uzasadnienie, tamto to akurat nie ma znaczenia :P . Co do resztek tych płuc, nooo to fajne, nie raz widziałam takie obrazki i to naprawde mnie nie odpycha :lol:

ziomuś: po czym? po fajkach czy po kupie? bo moim zdaniem to to i to śmierdzi :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » piątek, 29 wrz 2006, 14:10

pijesz piwo? po piwie też śmierdzisz
jesz czosek, cebule? też śmierdzisz (z tą różnicą, ze to zdrowe)

:)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » piątek, 29 wrz 2006, 16:18

Nie palcie ,to szkodzi . Umrzecie zdrowsi.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez kamila » piątek, 29 wrz 2006, 18:55

ewe napisał(a):Nie palcie ,to szkodzi . Umrzecie zdrowsi.
na dobrą sprawę wszystko szkodzi, spaliny, które Twój organizm "wciąga", też... no właśnie umrzemy, więc co to za różnica czy z fajką w buzi czy bez niej, a tak przynajmniej umrę "poniękąd" mówiąc, że żyłam jak chciałam żyć (choć to tłumaczenie 15-sto latki, czyli mnie :lol: ). Zresztą, wdałam sie w dyskuje, która nie ma końca :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » piątek, 29 wrz 2006, 20:40

Ziomuś co to znaczy, że wsłosy jadą?
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Hong » poniedziałek, 2 paź 2006, 11:47

najgorszy nałóg to papierosy - bo nie ma po nich żadnych jazd :D
Avatar użytkownika
Hong
Twardziel
 
Posty: 87
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 11:01
Lokalizacja: od zawsze K-g

Postprzez Trojan » poniedziałek, 2 paź 2006, 14:54

Hong napisał(a):najgorszy nałóg to papierosy - bo nie ma po nich żadnych jazd :D

no nie wiem , a chciałbyś mieć jazde 20 razy na dzień ? są gorsze nałogi niż fajki
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Geralt » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:01

Chater_ napisał(a):
Trojan napisał(a):jestem przeciw , ale niestety , sam od czasu do czasu zapalę , najgorzej jak piję piwo , wtedy fajka musi byc

Zadziwiająca jest zależność piwa od fajki, nie? ;]


chyba większość tak ma, że do piwa dużo pali. ja na co dzień nie palę, sporadycznie mi sie zdarzy zapalić 1 fajkę, ale jak jest impreza z browarkiem to fajka musi być. ostatnio ponad paczkę spaliłem ;/
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez kołobrzeg » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:46

dobra faja dobrze zjarana - dzień ważny !
kołobrzeg
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 17:32

Postprzez no name » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:57

Papierosy to najgorsza trucizna. Jak ludzie mogą w ten sposób zbliżać się do grobu ?
no name
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 17:13

Postprzez scotsman » poniedziałek, 2 paź 2006, 18:43

no name napisał(a):Papierosy to najgorsza trucizna. Jak ludzie mogą w ten sposób zbliżać się do grobu ?



bo fajka to dobra rzecz...
scotsman
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości