Papierosy- za i przeciw

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Pigul » czwartek, 28 wrz 2006, 15:52

przeciw - nie pale juz od 9 miesiecy ...
a dlaczego?

a dlatego ...


Obrazek
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » czwartek, 28 wrz 2006, 15:59

To są chyba płuca (?? )
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Pigul » piątek, 29 wrz 2006, 10:46

to jest nowotwor drzewa oskrzelowego z zajeciem segmentu pluca
w czasie swojej praktyki kilkunastoletniej praktyki szpitalnej widzialem i opiekowalem sie ludzmi pod respiratorami ktorzy umierali na raka pluc, sam bylem leczony onkologicznie w Centrum Onkologii w Warszawie ale nie wiem dlaczego rzucenie papierosow zajelo mi tyle czasu ... moze wewnetrzna zakorzeniona glupota i brak jasnego logicznego myslenia ... dlatego prosze WSZYSTKICH ... pozbedzie sie tego gow... z pluc
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » piątek, 29 wrz 2006, 13:39

wygląda to ohydnie, fakt, ale jakoś nie odpycha mnie to od zapalenia, chyba jestem stuknięta :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » piątek, 29 wrz 2006, 13:54

SatH^Raa napisał(a):Jesteś stuknięta. Wystaczyło raz poczytać co pisałaś na SB, żeby wiedzieć, że nic odpychają Cię rzeczy, które normalnych ludzi powinny odpychać. :P ;) :lol:
zaraz, zaraz, rzecz ludzka, że się wejdzie w [smilie=shit.gif] , nie? :P I nie pisałam, że to mnie nie odpycha, a bynajmniej sobie nie przypominam, tylko wspomniałam o swoim jakby to ładnie napisać "przeżyciu" zapachowo - uczuciowym :lol: :P , a Ty się ze mnie nabijasz :cry: :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości