a dlaczego?
a dlatego ...

zaraz, zaraz, rzecz ludzka, że się wejdzie wSatH^Raa napisał(a):Jesteś stuknięta. Wystaczyło raz poczytać co pisałaś na SB, żeby wiedzieć, że nic odpychają Cię rzeczy, które normalnych ludzi powinny odpychać.![]()
![]()
, nie?
I nie pisałam, że to mnie nie odpycha, a bynajmniej sobie nie przypominam, tylko wspomniałam o swoim jakby to ładnie napisać "przeżyciu" zapachowo - uczuciowym
, a Ty się ze mnie nabijasz

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości