studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kurczaczek » czwartek, 28 wrz 2006, 09:10

Oficjalnie jestem już studentkom 2 roku! Aloha! Fizjologia zaliczona! Zaczynam od poniedziałku :twisted:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez rewo » czwartek, 28 wrz 2006, 11:55

Wcale nie chce mi się wyjeżdzać z naszego grodu, ale nie ma wyjścia. Na szczęście u mnie to już ostatki :wink:. Emeryt z V.
Avatar użytkownika
rewo
Dyskutant
 
Posty: 148
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 01:13
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 28 wrz 2006, 12:51

no i ja moge dolaczyc do tego tematu....dzisiaj wyjezdzam na studia do krakowa :) powiedzcie mi ze studiowanie wcale nie jest takie straszne :cry: :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » czwartek, 28 wrz 2006, 13:34

kurczaczek napisał(a):Zaczynam od poniedziałku :twisted:
ja jeszcze nie wiem kiedy zaczynam [smilie=hmmm.gif] , na szczęście mam nie daleko..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nemo » czwartek, 28 wrz 2006, 13:37

kurczaczek napisał(a):Oficjalnie jestem już studentkom 2 roku! Aloha! Fizjologia zaliczona! Zaczynam od poniedziałku :twisted:


Gratuluje! :brawo:

Wakacje mają sie ku końcowi. Niestety czas powoli zacząć myslec o pakowaniu :?
Szkoda ,że tak szybko zleciały. :( Bede teskinic za znajomymi, za nieplanowanymi wyjściami i wypadami z Minas tu i tam . :wink: :twisted:
Mam nadzieje,że ten rok akademicki będzie ciekawy . Mam świadomość tego,że pracy będzie wiecej no i zapewne nowe przedszkole i nowe dzieci . :twisted:
Fajnie by było mieć praktyki w tym miejscu ,w którym miałam w zeszłym semestrze. :aniolek:
Wiem ,że będę tesknic..... :( .....no ,ale '' show must go on". :)
Pewnie się pojawi jakieś wyjscie na piwko :beer: :aloha: i nowe osoby za ścianą no i w moim pokoju też 8) Ciekawe jak to będzie :ninja: [smilie=hmmm.gif] Hmmm.... czas się uzbroić w cierpliość [smilie=guns.gif] :P
Mam nadzieje,że będą jakies zloty :P . :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kazió » czwartek, 28 wrz 2006, 14:02

Jeszcze tylko 2 latka i jade za granice spieniezac moje darmowe polskie studia w Nowej Zelandi :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kurczaczek » czwartek, 28 wrz 2006, 14:35

Dzięks for all :D :*
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Martius » czwartek, 28 wrz 2006, 15:19

ja sie tam ciesze ze wreszcie zaczynam
tylko po studiach dziennych ciekawe jak przestawie sie na zaoczne :P
ale powinno byc dobrze
szczecinie witoooj
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Jaga » czwartek, 28 wrz 2006, 15:45

hello!ja też już dziś ruszam na podbój Poznania;] pozdro dla wszystkich zrzeszonych i mniej zrzeszonych :D
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez Mafi » piątek, 29 wrz 2006, 14:01

Problem tkwi w tym, ze tak do konca to nie mam pewnosci czy dalej jestem studentka czy moze juz nie... hmm... zachcialo mi sie wyjezdzac... eh...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Peny » sobota, 30 wrz 2006, 09:29

pakowac mi sie kurna nie chce a to chyba trzeba by sie bylo juz za to zebrac, nie wiem co mam ze soba zabrac :| :maruda:
A od poniedzialku zajecia... dobrze ze piatki znow wolne :D
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kulA » sobota, 30 wrz 2006, 13:51

nowy rok sie zaczyna a ja sie jeszcze ze starym uzeram, i tak mam niezle bo tylko kolos i teoria z jednego egzaminu, inni maja jeszcze gozej, ach te kochane eit :/
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości