WZT napisał(a):ja brutalny?!
Ja tylko stresicilem tresc ksiazki to Autor jest brutalny!!![]()
Tak! Brutalny bo wlasnie opowiedziales postronnym o ksiazce:P
Kurcze na Kinga sie czaje i czaje bo slyszalem (jeden tom przeczytałem) ze seria Wieży jest super ale podobno King przeprowadził taki chłit małkietingowy i zeby w pelni cieszyc sie wieza to trzeba przeczytac całą resztę, prawda li to?
A tak ze swojej strony to przeczytałem sobie "Muchozol" Honoraty Korpikiewicz - taki książek o tym jak to pewien pan został ostantim człowiekiem na świece i co się z jego psychą działo.
A teraz jade sobie stary i zapomniany przez świat cykl Pendragon Stephena Lawheada czyli Król Artut bez popmy późnego średniowiecza. Zaraz za tym czekają na mnie Tacyt i kilka opracowań o germanach i celtach ale o tym sza


mimo wszystko ciesze sie ze ksiazki Browna zyskaly rozglos, warto po nie siegnac
Kolejny autor, który mi wyjątkowo 'przypasił' 
